Datum: 21 december 2019
Show: Kerst Winner Show Gorinchem
Keurmeester: Mevr. Roxana Birk-Opris (DK)
Inschrijvingen: 32, 0 absent
Reuen: | ||||
CAC/CACIB/BOB
Winner 2019 |
Argo z Horenuse | S. Vranckaert | ||
Res. CAC | Sierra Blanca’s Blue Suede Shoes | A. v. Steenbergen | ||
Res. CACIB | Sierra Blanca’s Royal Navy Blue | P. v. Wouw | ||
Beste reu in jeugdklas
Jeugdwinner 2019 |
Lindridge Formula One | A. Docter-Mol | ||
Beste Pup | Quaondy’s Whats App | M. Ockers | ||
Beste Veteraan reu
Veteranenwinner 2019 |
Sierra Blanca’s Blue Suede Shoes | A. v. Steenbergen | ||
Teven: | ||||
CAC
Winster 2019 |
Speggle-Waggel’s Roisin Connor | H. v. Wessem | ||
Res. CAC | More Than Amazing Remember My Name | S. Vranckaert | ||
CACIB | Julia v.d. Blankehoeve | W. Blankespoor | ||
Res. CACIB | Jefasha Sunflower Sweetheart | E. v.d. Sluis | ||
Beste teef in jeugdklas
Beste Jeugdhond Jeugdwinster 2019 |
More Than Amazing Remember My Name | S. Vranckaert | ||
Beste Jongste Pup | Summerbreeze of Nancy’s Pride | E. Somers | ||
Beste Veteraan teef
Beste Veteraan Veteranenwinster 2019 Definitief Nederlands Veteraan Kampioen |
Speggle-Waggel’s Roisin Connor | H. v. Wessem | ||
Reuen Jongste Puppyklas | |||
– | – | – | |
Reuen Puppyklas | |||
1 VB | Quaondy’s Whats App | M. Ockers | Beste Pup, 2e Pup v.d. Show |
Reuen Jeugdklas | |||
1 U | Lindridge Formula One | A. Docter-Mol | Jeugdwinner 2019 |
2 U | Sierra Blanca’s Nightdreamer | F. v. Vliet | |
3 U | Quaondy’s Starmaker | M. Ockers | |
4 U | Cachel Ask For The Moon | K. Blankespoor | |
U | More Than Amazing Sir James | B. Krijnen | |
ZG | Nosaro’s Wild Flower | M. Hofstra | |
Reuen Tussenklas | |||
1 U | Harmony of Live Sunforest Soul | M. Ockers | |
2 U | Sierra Blanca’s Sandino | P. v. Wouw | |
3 U | Mister Bean vom Moorsbachtal | A. Huc | |
Reuen Openklas | |||
1 U | Marveil Latin Lover | S. Vranckaert | |
2 U | Nickel and Dimes Possible Dream | R. Compagner | |
3 U | Quality Touch of Nancy’s Pride | L. Hendricx | |
4 U | Funny Moods Christmas Cracker | W. Kreuze | |
ZG | Jefasja Odark Owie | J. v.d. Sluis | |
ZG | Jonah’s Iloy-Rusty | E. Meyer | |
Reuen Gebruikshondenklas | |||
– | – | – | |
Reuen Kampioensklas | |||
1U | Argo z Horenuse | S. Vranckaert | CAC/CACIB/BOB Winner 2019,
Beste van Rasgroep 8 |
2 U | Sierra Blanca’s Royal Navy Blue | P. v. Wouw | Res. CACIB |
3 U | Al Capone vom Moorsbachtal | A. Huc | |
4 U | Manaca’s Look Out Sunshine | S. Finet | |
Reuen Veteranenklas | |||
1 U | Sierra Blanca’s Blue Suede Shoes | A. v. Steenbergen | Res. CAC Veteranenwinner 2019 |
Teven Jongste Puppyklas | |||
1 VB | Summerbreeze of Nancy’s Pride | E. Somers | Beste Jongste Pup |
Teven Puppyklas | |||
– | – | – | |
Teven Jeugdklas | |||
1 U | More Than Amazing Remember My Name | S. Vranckaert | Res. CAC Jeugdwinster 2019
Beste Jeugdhond |
2 U | Endless Love of Sarina’s Dream | M. v.d. Meeren | |
3 U | Opium vom Moorsbachtal | A. Huc | |
4 U | Jefasha Three Times A Lady | E. v.d. Sluis | |
ZG | Lou Lou v.d. Blankehoeve | W. Blankespoor | |
ZG | Rainbow In The Sky of Nancy’s Pride | D. Clerix | |
Teven Tussenklas | |||
1 U | Jefasha Sunflower Sweetheart | E. v.d. Sluis | Res. CACIB |
Teven Openklas | |||
1 U | Julia v.d. Blankehoeve | W. Blankespoor | CACIB |
2 U | Terpsichore’s Jasmijn | A. Werten | |
Teven Gebruikshondenklas | |||
– | – | – | |
Teven Kampioenklas | |||
– | – | – | |
Teven Veteranenklas | |||
1 U | Speggle-Waggel’s Roisin Connor | H. v. Wessem | CAC Winster 2019
Veteranenwinster 2019 Beste Veteraan |