Datum: 17 september 2022
Show: Maastricht
Keurmeester: Mevr. Inga Sill (EE)
Inschrijvingen: 28, 7 absent
Reuen: | ||||
CAC/CACIB/BOB | Lindridge Formula One | A. Docter-Mol | ||
Res. CAC/Res. CACIB | Jack Frost of Kristel’s Cottage | K. Blankespoor | ||
Beste Veteraan | Cockerrights Exquisite Diamond | U. Tatari | ||
Teven: | ||||
CAC | Nickel and Dimes Business As Usual | G. v. Empel | ||
Res. CAC/CACIB | I Will Be Blond Sexy and Smart | E. Breuer | ||
Res. CACIB | Romantika of Diamond from Odessa | L. Kyslyuk | ||
Beste teef in jeugdklas | Nickel and Dimes Business As Usual | G. v. Empel | ||
Reuen Jongste Puppyklas | |||
– | – | – | |
Reuen Puppyklas | |||
– | – | – | |
Reuen Jeugdklas | |||
Abs. | Galileo z Vejminku | G. v. Empel | |
Abs. | Scille des Fleurs de Garrigues | L. Fosso | |
Reuen Tussenklas | |||
1 U | Jack Frost of Kristel’s Cottage | K. Blankespoor | Res. CAC/Res. CACIB |
2 U | Quaondy’s Kisses For Me | M. Ockers | |
3 U | Up To Date Nickel and Dimes | G. v. Empel | |
Reuen Openklas | |||
1 U | Snoeland Blessed Brave Boy | E. Breuer | |
Abs. | Potof Gold Merrily | M. Ockers | |
Abs. | P’tit Lotus des Fleurs de Garrigues | L. Fosso | |
Reuen Gebruikshondenklas | |||
– | – | – | |
Reuen Kampioensklas | |||
1 U | Lindridge Formula One | A. Doctor-Mol | CAC/CACIB/BOB |
2 U | Wigglings Sundance Kid | U. Tatari | |
Reuen Veteranenklas | |||
1 U | Cockerrights Exquisite Diamond | U. Tatari | Beste Veteraan |
Teven Jongste Puppyklas | |||
Abs. | Heavenly Healy of Gems Valley | N. Gems | |
Teven Puppyklas | |||
Abs. | Good Girl Willow of Gems Valley | N. Gems | |
Teven Jeugdklas | |||
1 U | Nickel and Business as Usual | G. v. Empel | CAC |
2 U | Gerini’s Truelife Rest Is History | N. Surix | |
3 U | Heavenly Blue Country Angeleyes | D. Dangellus | |
4 ZG | Ronja v. Tesverdi | P. Evertz-Hanssen | |
Teven Tussenklas | |||
1 U | Heavenly Blue Country A Beautiful Mind | D. Dangellus | |
2 U | Jefasha Yoyfull Ye Blissful One | E. v.d. Sluis | |
3 U | Snow Flower of Kristel’s Cottage | K. Blankespoor | |
4 U | Show Me Your Glory of Sarina’s Dream | M. v.d. Meeren | |
Teven Openklas | |||
1 U | I Will Be Blond Sexy and Smart | E. Breuer | Res. CAC/CACIB |
2 U | Heavenly Brownie Unchained Melody | D. Dangellus | |
3 U | Snow Queen of Kristel’s Cottage | K. Blankespoor | |
Abs. | Primrose des Fleurs de Garrigues | L. Fosso | |
Teven Gebruikshondenklas | |||
– | – | – | |
Teven Kampioenklas | |||
1 U | Romantika of Diamond from Odessa | L. Kyslyuk | Res. CACIB |
2 U | Viva La Vie of Sarina’s Dream | M. v.d. Meeren | |
Teven Veteranenklas | |||
1 U | Jefasha Jity Jade | E. v.d. Sluis | |