Datum: 6 november 2022
Show: Bleiswijk
Keurmeester: Dhr. O. Barthel (DE)
Inschrijvingen: 23, 0 absent
Reuen: | ||||
CAC/CACIB/BOB | Quaondy’s Kisses For Me | M. Ockers | ||
Res. CAC/Res. CACIB | Up To Date Nickel and Dimes | G. v. Empel | ||
Beste reu in jeugdklas | Gerini’s Truelife Watermelon Sugar | M. Ockers | ||
Teven: | ||||
CAC/CACIB | Romantika of Diamond from Odessa | L. Kyslyuk | ||
Res. CAC | Nickel and Dimes Business as Usual | G. v. Empel | ||
Res. CACIB | Nickel and Dimes Lavender Blue | G. v. Empel | ||
Beste teef in jeugdklas | Nickel and Dimes Business As Usual | G. v. Empel | ||
Beste Jongste Puppy | Quaondy’s Special Deliver | E. Hendriks | ||
Beste Veteraan | Jefasha Jity Jade | E. v.d. Sluis | ||
Reuen Jongste Puppyklas | |||
– | – | – | |
Reuen Puppyklas | |||
– | – | – | |
Reuen Jeugdklas | |||
1 U | Gerini’s Truelife Watermelon Sugar | M. Ockers | |
2 U | Tropical Sun of Kristel’s Cottage | K. Blankespoor | |
3 U | Piscadornan Sean’s Legacy | I. Martinec | |
Reuen Tussenklas | |||
1 U | Quaondy’s Kisses For Me | M. Ockers | CAC/CACIB/BOB |
2 U | Up To Date Nickel and Dimes | G. v. Empel | Res.CAC/Res.CACIB |
Reuen Openklas | |||
1 U | Nickel and Dimes Possible Dream | R. Compagner | |
2 U | Jack Frost of Kristel’s Cottage | K. Blankespoor | |
3 U | Odos Knight Maximus | S. Pavlovic | |
Reuen Gebruikshondenklas | |||
– | – | – | |
Reuen Kampioensklas | |||
1 U | Merrysoul All Eyes On You | I. Brumm | |
2 U | Lindridge Formula One | A. Doctor-Mol | |
3 U | Jonah’s Iloy | E. Meyer | |
Reuen Veteranenklas | |||
– | – | – | |
Teven Jongste Puppyklas | |||
1 VB | Quaondy’s Special Deliver | E. Hendriks | Beste Jongste Pup |
Teven Puppyklas | |||
1 B | Jonah’s Dream Namika | E.Meyer | |
Teven Jeugdklas | |||
1 U | Nickel and Business as Usual | G. v. Empel | Res. CAC |
2 U | Jefasha Angels Ar4e Among Us | E. v.d. Sluis | |
Teven Tussenklas | |||
1 U | Nickel and Dimes Lavender Blue | G. v. Empel | Res. CACIB |
2 U | Tu Es La Plus Belle The-one-and-only | N. Elbertsen | |
3 ZG | Show Me Your Glory of Sarina’s Dream | M. v.d. Meeren | |
Teven Openklas | |||
1 U | Romantika of Diamond from Odessa | L. Kyslyuk | CAC/CACIB |
2 ZG | Covenant Serendipity | N. Timmermans | |
3 ZG | Jonah’s Lubaya | E. Meyer | |
Teven Gebruikshondenklas | |||
– | – | – | |
Teven Kampioenklas | |||
1 U | Viva La Vie of Sarina’s Dream | M. v.d. Meeren | |
Teven Veteranenklas | |||
1 U | Jefasha Jity Jade | E. v.d. Sluis | Beste Veteraan |