secretaris@ecscn.nl

Kamp. Clubmatch 26-6-2022

Datum: 26 juni 2022
Show: KCM Engelse Cocker Spaniel Club Nederland te Delft

Keurmeester: Dhr. Philip Young (GB)
Inschrijvingen: 60, 8 absent

Reuen:
CAC

Beste Zelfgefokte

Quaondy’s Kisses For Me M. Ockers
Res. CAC Up To Date Nickel and Dimes G. v. Empel
Beste reu in jeugdklas Up To Date Nickel and Dimes G. v. Empel
Beste Veteraan United Kingdom vom Schlehdorn M. Ockers
 
Teven:
CAC/BOB Capri Blue of La Vie Magnifique G. Klaus
Res. CAC Nickel and Dimes Wicked Game G. v. Empel
Beste teef in jeugdklas

Beste Jeugdhond

Nickel and Dimes Wicked Game G. v. Empel
Beste Jongste Pup Tequilla Skar-Line Colour Range G. Klaus
Beste Pup Nickel and Dimes Business as Usual G. v. Empel
 

 

Reuen Jongste Puppyklas
 
Reuen Puppyklas
1 VB Gerini’s Truelife Watermelon Sugar M. Ockers  
 
2 VB Troubles In Paradise U’re Moriarty H. Provost  
 
3 VB Wigglings United We Stand M. Apers  
 
4 B Roxicocker Rock And Roll S. Vranckaert  
 
Reuen Jeugdklas
1 U Up To Date Nickel and Dimes G. v. Empel Res. CAC
2 U Black Delja’s Artis Tempurus M. Ockers  
   
3 U Limited Edition of Sarina’s Dream M. v.d. Meeren
Abs. Sierra Blanca’s Make It To The Border L. Loeve  
   
Abs. Tripol’s Uniko G. Penning
Reuen Tussenklas
1 U Rich Love de la Terre d’Opale S. Vranckaert  
 
2 U Jack Frost of Kristel’s Cottage K. Blankespoor
3 ZG Muddy Waters Endeavor Ecstacy E. Blanckenborg
Reuen Openklas
1 U Potof Gold of Merrily S. Cottebrune  
 
2 U Aster Bear You Believe In Me M. Apers  
 
3 U Cockergold Shake Before Use G. Klaus  
4 U Cachel Ask For The Moon K. Blankespoor  
U Caspar von der Beyenburg E. Halbach-Velija  
 
U Pin Code Black Petrs M. v.d. Meeren  
 
ZG Sierra Blanca’s Nightdreamer F. v. Vliet  
   
ZG Muddy Waters Challenging Chester E. Blanckenborg  
 
Reuen Fokkersklas
1 U Quandy’s Kisses For Me M. Ockers CAC
   
2 U Nickel and Dimes Kiss N Tell N. Reyneveld  
 
Reuen Kampioensklas
1 U Odos Calm Down M. Ockers  
   
2 U Keep Smiling of Sarina’s Dream M. v.d. Meeren  
 
3 U Lindridge Formula One A. Doctor-Mol  
 
Reuen Veteranenklas
1 U United Kingdom vom Schlehdorn M. Ockers Beste Veteraan
   
2 U Speggle-Waggel’s Zack A. Docter-Mol  
   
3 U Rhythm of My Heart of Sarina’s Dream K. de Greef  
   
Teven Jongste Puppyklas
1 VB Tequilla Skar-Line Colour Range G. Klaus Beste Jongste Pup
   
2 VB Miss Happy of Sarina’s Dream M. v.d. Meeren  
   
Abs. Graceful Good Girl Willow of Gems Valley N. Gems  
 
Teven Puppyklas
1 VB Nickel and Dimes Business As Usual G. v. Empel Beste Pup
   
2 VB Wigglings U Can Boogie M. Apers  
 
Teven Jeugdklas
1 U Nickel and Dimes Wicked Game G. v. Empel Res. CAC, Beste Jeugdhond
   
2 U Lulu Lullaby von der Rheinsalix E. Günnemann  
 
3 U MoreThan Amazing Unzipp My Black Dress S. Vranckaert  
   
4 U Show Me Your Glory of Sarina’s Dream M. v.d. Meeren  
   
U Ascot’s A Capella of Royce G. Klaus  
   
U Glänzende Gaia vom Seebensee M. ter Braak  
   
Abs. Sierra Blanca’s Border Song L. Loeve  
   
Teven Tussenklas
1 U Nickel and Dimes Lavender Blue G. v. Empel  
   
2 U Snow Queen of Kristel’s Cottage K. Blankespoor  
   
3 U Tu Es La Plus Belle The-One-And-Only N. Elbertsen  
 
4 U Covenant Serendipity N. Timmermans  
   
ZG Instanz von der Beyenburg E. Halbach-Velija  
   
Teven Openklas
1 U Capri Blue of La Vie Magnifique G. Klaus CAC/BOB

Clubwinnaar 2022

   
2 U Sierra Blanca’s Dyami N. Elbertsen  
   
3 U Catania von der Beyenburg E. Halbach-Velija  
   
4 ZG Zennah vom Seebensee Y. Kuijper  
   
ZG Muddy Waters A New Adventure T. v. Delft  
   
ZG Wundertutte vom Seebensee Y. Kuiper  
   
Abs. Dark Diamond Darcy of Gems Valley N. Gems  
 
Teven Fokkersklas
1 U Snow Flower of Kristel’s Cottage K. Blankespoor  
   
2 U More Than Amazing The Beat Goes On S. Vranckaert  
   
3 U Esma von der Beyenburg E. Halbach-Velija  
   
Abs. Sierra Blanca’s Golden Score L. Loeve  
   
Abs. Endless Love of Sarina’s Dream M. v.d. Meeren  
 
Teven Gebruikshondenklas
 
   
Teven Kampioenklas
1 U Bencleuch Bubbly Time G. v. Empel  
   
2 U Viva La Vie of Sarina’s Dream M. v.d. Meeren  
   
Teven Veteranenklas
Abs. Speggle-Waggel’s Roisin Connor H. v. Wessem